Hoppa till sidans innehåll

Lite siffror


Placeringar

Plac Antal Namn
3:a 1 Eva & Johanna
 1/4 1 Ann & Kenneth
 1/8 6 Ann & Kenneth & Göran
    Eva B & Ulf B
    Göran
    Inger & Lars-Erik
    Ulf & Lars
    Ulf & Kenneth & Göran
  1/16 8 Ann & Anna-Karin
    Göran & Kenneth
    Johan & Inger & Lars-Erik
    Johanna
    Leif
    Marianne & Somwang & Anna-Karin
    Marianne & Lars & Anna-Karin
    Ulf B
  1/32 3 Göran & Johanna
    Kenneth
    Marianne & Johan
  1/64 3 Lars-Erik & Inger
    Marianne
    Tommy & Daniel
Dam D 1/16: Ann Gustafsson  Anna Karin Lilieqvist
V55 D 1/16: Göran Gustavsson  Kenneth Johansson
V55 T 1/16: Johan Nordlander  Inger Årnfelt  Lars-Erik Årnfelt
Dam S 1/16: Johanna Nilsson
V55 S 1/16: Leif Landahl
Dam T 1/16: Marianne Blixt  Somwang Häggbrink  Anna Karin Lilieqvist
V55 MxT 1/16: Marianne Blixt  Anna Karin Lilieqvist  Lars Lilieqvist
V55 S 1/16: Ulf Bolve
Öppen MxD 1/32: Göran Gustavsson  Johanna Nilsson
V55 S 1/32: Kenneth Johansson
V55 D 1/32: Marianne Blixt  Johan Nordlander
V55 MxD 1/4: Ann Gustafsson  Kenneth Johansson
V55 S 1/64: Lars-Erik Årnfelt
Dam S 1/64: Marianne Blixt
Öppen D 1/64: Tommy Carlsson  Daniel Westerberg
V55 MxT 1/8: Ann Gustafsson  Göran Gustavsson  Kenneth Johansson
Öppen MxD 1/8: Eva Bolve  Ulf Bolve
V55 S 1/8: Göran Gustavsson
V55 D 1/8: Inger Årnfelt  Lars-Erik Årnfelt
V55 D 1/8: Ulf Bolve  Lars Lilieqvist
V55 T 1/8: Ulf Bolve  Göran Gustavsson  Kenneth Johansson
Dam D 3:a Eva Bolve  Johanna Nilsson  

 

 

SEEDNINGAR (tom PRC-spelare)

 

DamSingel DamTrippel
Gabriella Karp LEJ 1 Monica Eriksson/Irma Gustafson/Gabriella Karp LEJ 1
Birgitta Ekroth BOO 2 Lena Hansen/Helene Rosenholm/Berit Åslin SUN 2
Camilla Csapó SCP 3 Gun-Britt Csapo´/Tuula Hallikainen/Yvonne Lindqvist LER 3
Lena Hansen SUN 4 Camilla Csapó/Hanna Larsson/Ingrid Wahlbin SCP 4
Monica Eriksson LEJ 5 Sandra Jönsson/Nina Roth/Ulla Willnersson- Mattsson ÅST 5
Berit Åslin SUN 6 Eva Bolve/Ann Gustafsson/Johanna Nilsson RPC 6
Therese Broberg OPP 7 Marie den Dulk/Eva-Karin Ingelstedt/Anna Lagerkvist SKT 7
Maria Wallman LID 8 Anita Lysen/Birgitta Nordfors/Mari Nordfors HBK 8
Eva-Karin Ingelstedt SKT 9  (inga fler lag seedade)
Annica Kallionpää OPP 10  
Sandra Jönsson ÅST 11  
Eva Bolve RPC 12  
(Finns fler seedade lag)  
V55Singel V55Trippel
Sten Ek BSJ 1 Sten Ek/Kjell Mattsson/Bernhard Rubinsztajn BSJ 1
Kjell Mattsson BSJ 2 Yngve Evaldsson/Leif Ljungsryd/Anders Tapper QUA 2
Clas Janson CPC 3 Carina Janson/Clas Janson/Ronny Qvarfordt CPC 3
Anders Tapper QUA 4 Bertil Adlivankin/Hasse Ekström/Leif Eriksson BRO 4
Peter Olsson LBJ 5 Bengt Berglund/Stefan Landell/Håkan Nordenstein FPS 5
Rudolf Jarz SAN 6 Kjell Andersson/Lars Frykberg/Olle Larsson 018 6
Bernhard Rubinsztajn BSJ 7 Karl-Gustav Lindblom/Peter Olsson/Britt Rosén LBJ 7
Lars Frykberg 018 8 Leif Bäckström/Håkan Engman/Åke Löwbeer MAR 8
Kjell Andersson 018 9 Kenneth Bengtsson/Mats Jönsson/Agneta Ljungberg HBK 9
Kjell Karp NOR 10 Bert- Ove Sund/Hard Wahlborg/Thomas Wallin SKT 10
Keld Remond Petersen SAN 11 Lee Ekström/Sven Sandin/Catharina Wiberg FPS 11
Håkan Nordenstein FPS 12 Hans Hellqvist/Christer Lindqvist/Kent Tungström BVP 12
Sven Sandin FPS 13 Iwona Eriksson/Mats Gelin/Bengt Malmström BRO 13
Åke Löwbeer MAR 14 Roger Holm/Lars-Åke Kulinder/Åke Winberg SUN 14
Bertil Adlivankin BRO 15 Lars Nordin/Cerstin Pettersson/Tore Pettersson AND 15
Leif Eriksson BRO 16 Ulf Bolve/Göran Gustavsson/Kenneth Johansson RPC 16
Göran Sandell BVP 17 (Finns fler seedade lag)
Tore Pettersson AND 18 DamDubbel
Ulf Bolve RPC 19 Monica Eriksson/Gabriella Karp LEJ 1
Göran Gustavsson RPC 20 Lena Hansen/Helene Rosenholm SUN 2
Lee Ekström FPS 21 Eva-Karin Ingelstedt/Anna Lagerkvist SKT 3
Lars-Åke Kulinder SUN 22 Emma Bergström/Rebecka Bergström HPK 4
Karl-Gustav Lindblom LBJ 23 Sandra Jönsson/Nina Roth ÅST 5
Lars Lilieqvist RPC 24 Camilla Csapó/Ingrid Wahlbin SCP 6
(Finns fler seedade lag) Therese Broberg/Annica Kallionpää OPP 7
 V55Dubbel Berit Sjöberg/Maria Wallman LID 8
Sten Ek/Kjell Mattsson BSJ 1 Ann Callderyd/Anette Söderlund GBK 9
Carina Janson/Clas Janson CPC 2 Lotta Larsson/Linda Silverberg SIT 10
Leif Ljungsryd/Anders Tapper QUA 3 Eva Bolve/Johanna Nilsson RPC 11
Rudolf Jarz/Keld Remond Petersen SAN 4  (Finns fler seedade lag)
Roland Bengtsson/Jonny Patron KÄR 5  
Peter Olsson/Britt Rosén LBJ 6  
Bertil Adlivankin/Leif Eriksson BRO 7  
Stefan Landell/Håkan Nordenstein FPS 8  
Lars Nordin/Tore Pettersson AND 9  
Bernt Flinck/Kjell Klintgren KNF 10  
Lee Ekström/Sven Sandin FPS 11  
Ulf Bolve/Lars Lilieqvist RPC 12  
Kjell Karp/Curt Renkonen NOR 13  
Leif Bäckström/Håkan Engman MAR 14  
Leif Eckerman/Bernhard Rubinsztajn BSJ 15  
Kjell Andersson/Lars Frykberg 018 16  
Sten-Åke Bergström/Karl-Gustav Lindblom LBJ 17  
Lars-Åke Kulinder/Åke Winberg SUN 18  
Kjell Petersen/Sirkka Petersen KIF 19  
Christer Lindqvist/Göran Sandell BVP 20  
Hans Hellqvist/Kent Tungström BVP 21  
Göran Gustavsson/Kenneth Johansson RPC 22  
(Finns fler seedade lag)  

 

 Lottningen

 

Öppen Mixed Trippel, Pool 14, Bana 154                      
Lag 1: Patrik Andersson, 23 - Rebecka Bergström, 24856 - Jimmy Löf, 11350 HPK                
Lag 2: Mikael Baaz, 10967 - Marie den Dulk, 10966 - Hannu Kolehmainen, 14061 SKT                
Lag 3: Bernt Andersson, 10313 - Monica Kristiansson, 13521 - Lisa Köhalmi, 11394 PHX              
Lag 4: Eva Bolve, 19106 - Ulf Bolve, 24331 - Johanna Nilsson, 10057 RPC
V55 Mixed Trippel, Pool 2, Bana 127                      
Lag 1: Sten Ek, 19142 - Hannele Kangas, 25248 - Kjell Mattsson, 27324 BSJ                  
Lag 2: Ann Gustafsson, 24638 - Göran Gustavsson, 10052 - Kenneth Johansson, 11268 RPC
Lag 3: Ronny Andersson, 12124 - Ib Christensen, 27693 - Gissele Christensson, 29071 FJÄ              
Lag 4: Monica Rydell, 17622 - Östen Rydell, 17623 - Ivar Wahl, 20041 KIF                  
                               
V55 Mixed Trippel, Pool 10, Bana 135                      
Lag 1: Marianne Blixt, 27701 - Anna Karin Lilieqvist, 18436 - Lars Lilieqvist, 18244 RPC
Lag 2: Gun Heidenreich, 14010 - Werner Heidenreich, 14011 - Bodil Nilsson, 29801 HLS              
Lag 3: Lars Nordin, 17209 - Cerstin Pettersson, 21298 - Tore Pettersson, 21299 AND                
Lag 4: Ann-Kristin Rosén, 26303 - Vivianne Simpson, 26302 - Tommy Åberg, 11956 LBJ              
                               
V55 Mixed Trippel, Pool 13, Bana 138                      
Lag 1: Johan Nordlander, 19053 - Inger Årnfelt, 16557 - Lars-Erik Årnfelt, 16518 RPC
Lag 2: Carin Brandberg, 25221 - Eivor Eriksson, 17906 - Bengt-Åke Fors, 12348 CAR                
Lag 3: Kenneth Andersson, 24477 - Ingalill Halvarsson, 11741 - Inga- Britt Åberg, 17289 LBJ              
Lag 4: Kenneth Bengtsson, 10187 - Mats Jönsson, 16627 - Agneta Ljungberg Bengtsson, 10213 HBK            
                               
Öppen Mixed Dubbel, Pool 17, Bana 217                      
Lag 1: Jerry Eriksson, 17514 - Marie Eriksson, 17673 HÄL                    
Lag 2: Birgitta Ekroth, 20941 - Lars Ekroth, 20942 BOO                    
Lag 3: Göran Gustavsson, 10052 - Johanna Nilsson, 10057 RPC
Lag 4: Fredrik Arvidson, 17202 - Jennie Göransson, 28806 HPK                    
                               
Öppen Mixed Dubbel, Pool 31, Bana 231                      
Lag 1: Eva Bolve, 19106 - Ulf Bolve, 24331 RPC
Lag 2: Mattias Green, 11219 - Malin Rosquist, 11245 KÄV                    
Lag 3: Gudrun Andréasson, 13157 - Hannu Kolehmainen, 14061 SKT                  
Lag 4: Mona Hellsten, 30245 - Henrik Larsson, 30244 TIB                    
                               
V55 Mixed Dubbel, Pool 2, Bana 162                      
Lag 1: Anna Draca, 27149 - Mats Lindén, 16099 QUA                      
Lag 2: Anna Karin Lilieqvist, 18436 - Lars Lilieqvist, 18244 RPC
Lag 3: Börje Åberg, 25147 - Kicki Åberg, 27592 FPS                      
Lag 4: Ann-Kristin Rosén, 26303 - Tommy Åberg, 11956 LBJ                    
                               
V55 Mixed Dubbel, Pool 26, Bana 186                      
Lag 1: Anette Jensen, 19804 - Christer Jensen, 13563 NOB                    
Lag 2: Maj-Lis Löving, 26229 - Curt Wulcan, 19742 SKA                    
Lag 3: Margareta Mohlén, 17290 - Rolf Raumer, 28391 LBJ                    
Lag 4: Inger Årnfelt, 16557 - Lars-Erik Årnfelt, 16518 RPC
V55 Mixed Dubbel, Pool 31, Bana 191                      
Lag 1: Ann Gustafsson, 24638 - Kenneth Johansson, 11268 RPC
Lag 2: Marianne Bursell, 10097 - Jan Holmgren, 28065 HLS                    
Lag 3: Klaus Grossmann, 15015 - Inger Malmberg, 27403 VAR                    
Lag 4: Ingemar Gabrielsson, 24543 - Maja Lindholm, 23258 GBK                    
                               
V55 Mixed Dubbel, Pool 32, Bana 192                      
Lag 1: Arne Efraimsson, 28196 - Gerd Sandin, 25568 SSÖ                    
Lag 2: Jan Brandberg, 10970 - Lis Brandberg Svensson, 10999 KAN                  
Lag 3: Peter Olsson, 23536 - Britt Rosén, 23324 LBJ                      
Lag 4: Marianne Blixt, 27701 - Johan Nordlander, 19053 RPC
Öppen Singel, Pool 38, Bana 183                        
Lag 1: Erik Olofsson, 14601 RPC
Lag 2: Robert Boström, 11400 LID                        
Lag 3: Lasse Kallionpää, 22880 OPP                        
Lag 4: Magnus Johansson, 28004 BSJ                        
                               
Dam Singel, Pool 7, Bana 202                        
Lag 1: Eva Bolve, 19106 RPC
Lag 2: Frida Arvidsson, 20710 HPK                        
Lag 3: Lynn Ljungberg, 11522 HÄL                        
Lag 4: Iiris Heinonen, 10874 EBP                        
                               
Dam Singel, Pool 17, Bana 212                        
Lag 1: Camilla Csapó, 24288 SCP                        
Lag 2: Johanna Nilsson, 10057 RPC
Lag 3: Maud Eriksson, 29111 TRO                        
Lag 4: Birgitta Bengtsson, 21990 MGÅ                        
Dam Singel, Pool 25, Bana 220                        
Lag 1: Agneta Garpenskog, 27123 HPK                        
Lag 2: Malin Sares, 27776 SVÄ                          
Lag 3: Ann Gustafsson, 24638 RPC
Lag 4: Birgitta Nilsson, 21586 TIB                        
                               
Dam Singel, Pool 28, Bana 223                        
Lag 1: Anna Karin Lilieqvist, 18436 RPC
Lag 2: Jannica Nilsson, 24734 ÅST                        
Lag 3: Rose-Britt Nilsson, 27896 TRO                        
Lag 4: Anja Franck, 20455 GBB                          
                               
Dam Singel, Pool 36, Bana 231                        
Lag 1: Berit Åslin, 12411 SUN                          
Lag 2: Marianne Blixt, 27701 RPC
Lag 3: Eva Adrielsson, 27997 HBK                        
Lag 4: Carina Mård, 11758 NIL                          
                               
V55 Singel, Pool 2, Bana 102                        
Lag 1: Göran Gustavsson, 10052 RPC
Lag 2: Ivar Wahl, 20041 KIF                          
Lag 3: Christer Fundin, 10604 TBC                        
Lag 4: Dan Karlsson, 23152 PNU                        
                               
V55 Singel, Pool 7, Bana 107                        
Lag 1: Tuulikki Luoma, 12808 FLE                        
Lag 2: Håkan Sjöström, 23661 ÅKE                        
Lag 3: Jan-Erik Gram, 27309 SIM                        
Lag 4: Kenneth Johansson, 11268 RPC
V55 Singel, Pool 20, Bana 120                        
Lag 1: Alf Selberg, 10616 TBC                          
Lag 2: Lars-Erik Årnfelt, 16518 RPC
Lag 3: Gunnar Sigvardsson, 20554 BLK                        
Lag 4: Clas Janson, 11050 CPC                          
                               
V55 Singel, Pool 22, Bana 122                        
Lag 1: Bodil Nilsson, 29801 HLS                          
Lag 2: Bosse Hedlund, 21859 KAJ                        
Lag 3: Kate Lind, 28578 ÖSK                          
Lag 4: Leif Landahl, 30018 RPC
V55 Singel, Pool 34, Bana 134                        
Lag 1: Björn Gjörwell, 29160 TBC                        
Lag 2: Lars Öhman, 10249 HBK                          
Lag 3: Conny Wittemyr, 27473 ABS                        
Lag 4: Ulf Bolve, 24331 RPC
V55 Singel, Pool 40, Bana 140                        
Lag 1: Hasse Silverberg, 14932 SIT                        
Lag 2: Gerd Sandin, 25568 SSÖ                          
Lag 3: Lars Lilieqvist, 18244 RPC
Lag 4: Roland Bengtsson, 19878 QUA                        
                               
V65 Singel, Pool 27, Bana 127                        
Lag 1: Johan Nordlander, 19053 RPC
Lag 2: Sune Blad, 27450 LAN                          
Lag 3: Inger Halvarsson, 20669 BON                        
Lag 4: Anders Täpp, 28575 MOR                        
                               
Öppen Trippel, Pool 13, Bana 183                        
Lag 1: Leif Eklöf, 14430 - Jürgen Keuter, 12255 - Sven Vejdegren, 17399 BRO                
Lag 2: Jan Hansson, 22076 - Marcus Jönsson, 13650 - Nicklas Nyström, 16104 PHX                
Lag 3: Johan Karlberg, 11330 - Nadja Krüger, 11331 - Therése Sjöström, 11369 HÄL                
Lag 4: Leif Landahl, 30018 - Ulf Pettersson, 24839 - Daniel Westerberg, 22954 RPC
Dam Trippel, Pool 4, Bana 159                        
Lag 1: Ulla Carsten, 19892 - Kersti Lindelöf, 12220 - Ing-Britt Nilsson, 12224 RVK                
Lag 2: Marianne Blixt, 27701 - Somwang Häggbrink, 19197 - Anna Karin Lilieqvist, 18436 RPC
Lag 3: Britt Karlsson, 26230 - Anita Kjällström, 18740 - Ulla-Britt Larsson, 25854 SKA                
Lag 4: Marie den Dulk, 10966 - Eva-Karin Ingelstedt, 15369 - Anna Lagerkvist, 12510 SKT              
                               
Dam Trippel, Pool 10, Bana 165                        
Lag 1: Anne Börjesson, 10318 - Marie Eriksson, 17673 - Anja Lysen, 22639 HÄL                
Lag 2: Camilla Kannenberg, 12838 - Jannica Nilsson, 24734 - Gunilla Persson, 21810 ÅST              
Lag 3: Eva Bolve, 19106 - Ann Gustafsson, 24638 - Johanna Nilsson, 10057 RPC
Lag 4: Emma Bergström, 24855 - Rebecka Bergström, 24856 - Agneta Garpenskog, 27123 HPK              
                               
V55 Trippel, Pool 10, Bana 140                        
Lag 1: Jörgen Ahlqvist, 27074 - Christer Jönsson, 24003 - Jonna Jönsson, 24166 KNF                
Lag 2: Janne Argus, 14527 - Göran Ekroth, 21079 - Åke Sterner, 14622 BOO                  
Lag 3: Roger Holm, 17618 - Lars-Åke Kulinder, 11989 - Åke Winberg, 11994 SUN                
Lag 4: Johan Nordlander, 19053 - Inger Årnfelt, 16557 - Lars-Erik Årnfelt, 16518 RPC
V55 Trippel, Pool 11, Bana 141                        
Lag 1: Birgitta Abrahamsson, 23510 - Leif Abrahamsson, 19694 - Lotta Stoor, 20561 SÖD              
Lag 2: Ulf Bolve, 24331 - Göran Gustavsson, 10052 - Kenneth Johansson, 11268 RPC
Lag 3: Karin Morän, 24123 - Marianne Ohlsson, 18386 - Arne Trobäck, 10764 KLL                
Lag 4: Per Ekemark, 15302 - John-Erik Eriksson, 19339 - Birgitta Vestling, 15978 LLE                
                               
V55 Trippel, Pool 15, Bana 145                        
Lag 1: Tommy Carlsson, 18437 - Ingvar Häggbrink, 10055 - Lars Lilieqvist, 18244 RPC
Lag 2: Leif Eckerman, 15230 - Bengt Mattsson, 24323 - Kjell Wallman, 12531 BSJ                
Lag 3: Stig Gustavsson, 12587 - Peter Röber, 21536 - Lars Thomasson, 12541 SKA                
Lag 4: Vakant                            
                               
Öppen Dubbel, Pool 33, Bana 250                        
Lag 1: Anders Lindberg, 26277 - Lars Nilsson, 24332 SÖR                    
Lag 2: Magnus Hanson, 10906 - Sanna Trogen, 10911 DEB                    
Lag 3: Tommy Carlsson, 18437 - Daniel Westerberg, 22954 RPC
Lag 4: Jimmy Lagerkvist, 13779 - Rickard Nilsson, 30 CPC                    
                               
Öppen Dubbel, Pool 40, Bana 257                        
Lag 1: Davy Johansson, 11154 - Björn Åkerberg, 11208 HÄL                    
Lag 2: Eino Heikkinen, 13138 - Herman Thorell, 24669 POM                    
Lag 3: Jesper Skult, 14435 - Kenneth Öttenius, 16 SCP                    
Lag 4: Leif Landahl, 30018 - Ulf Pettersson, 24839 RPC
Dam Dubbel, Pool 7, Bana 197                        
Lag 1: Ulla Bergbom, 19538 - Birgitta Elwingsson, 28805 LUL                    
Lag 2: Ann Gustafsson, 24638 - Anna Karin Lilieqvist, 18436 RPC
Lag 3: Eva-Karin Ingelstedt, 15369 - Anna Lagerkvist, 12510 SKT                    
Lag 4: Eva Friis- Hansen, 23714 - Birgitta Thorell, 25150 POM                    
                               
Dam Dubbel, Pool 23, Bana 213                        
Lag 1: Maria Bernström, 24904 - Katarina Tell, 12540 BOB                    
Lag 2: Eva Bolve, 19106 - Johanna Nilsson, 10057 RPC
Lag 3: Monica Zetterström, 12289 - Inga- Britt Åberg, 17289 LBJ                    
Lag 4: Solveig Axelsson, 13204 - Pamela Lindgren, 24663 KAN                    
                               
V55 Dubbel, Pool 1, Bana 157                        
Lag 1: Leif Abrahamsson, 19694 - Ingmar Stoor, 18727 SÖD                    
Lag 2: Ingvar Häggbrink, 10055 - Somwang Häggbrink, 19197 RPC
Lag 3: Taisto Eskonniemi, 20141 - Peter Wallin, 20335 BON                    
Lag 4: Lars Nordin, 17209 - Tore Pettersson, 21299 AND                    
                               
V55 Dubbel, Pool 6, Bana 162                        
Lag 1: Inger Årnfelt, 16557 - Lars-Erik Årnfelt, 16518 RPC
Lag 2: Peter Olsson, 23536 - Britt Rosén, 23324 LBJ                      
Lag 3: Roland Bengtsson, 19878 - Jan-Erik Pettersson, 13608 QUA                  
Lag 4: Pär Rosén, 10615 - Jan Åkesson, 10630 TBC                      
                               
V55 Dubbel, Pool 7, Bana 163                        
Lag 1: Anki Jönsson, 30161 - Lars Mauritsson, 25229 VAR                    
Lag 2: Ulf Bolve, 24331 - Lars Lilieqvist, 18244 RPC
Lag 3: Björn Gjörwell, 29160 - Alf Selberg, 10616 TBC                      
Lag 4: Per Fröberg, 21546 - Matti Nieminen, 28677 OBS                    
                               
V55 Dubbel, Pool 15, Bana 171                        
Lag 1: Harri Anttila, 28326 - Åke Sterner, 14622 BOO                      
Lag 2: Roger Björklund, 23445 - Lennart Karlsson, 13872 TIB                    
Lag 3: Göran Gustavsson, 10052 - Kenneth Johansson, 11268 RPC
Lag 4: Gunnar Sigvardsson, 20554 - Tommy Ström, 19204 BLK                    
                               
V55 Dubbel, Pool 18, Bana 174                        
Lag 1: Bengt Berglund, 15209 - Catharina Wiberg, 13976 FPS                    
Lag 2: Ib Christensen, 27693 - Gissele Christensson, 29071 FJÄ                    
Lag 3: Marianne Blixt, 27701 - Johan Nordlander, 19053 RPC
Lag 4: Bernt Flinck, 13440 - Kjell Klintgren, 23663 KNF                    
                               

 

Antal anmälda klubbar och lag mm.

Klubb Antal   Klass Ant lag Spelare   Sammanställning
018 9   ÖMxt 94 282   Personer 1728
ABS 2   V55 Mxt 50 150   Starter  5117
ALM 11   V65 Mxt 81 243      
AND 4   Ö Mxd 155 310   Antal starter i
BBC 18   V55 Mxd 112 224   Minior 25
BCÖ 11   V65 Mxd 230 460   Y Junior 39
BHM 5   ÖS 187 187   Junior 114
BKS 17   DS 143 143   Dam 514
BLK 6   V55 S 172 172   Öppen 1455
BLÄ 20   V65 S 371 371   V55 1101
BOB 6   ÖT 112 336   V65 1869
BOD 2   DT 53 159      
BON 53   V55 T 95 285      
BOO 34   V65 T 117 351      
BOR 5   ÖD 170 340      
BRO 23   DD 106 212      
BSJ 29   V55 D 135 270      
BVP 24   V65 D 222 444      
CAL 11   Junior Mxt 9 27      
CAR 26   Junior Mxd 6 12      
CDB 20   Y Junior Mxd 3 6      
CPC 26   Minior Mxd 2 4      
DAL 9   Junior S 17 17      
DEB 10   Y Junior S 12 12      
DER 4   Minior S 9 9      
DIF 11   Junior T 10 30      
EBP 7   Y Junior T 3 9      
ESP 2   Minior T          
FEB 10   Junior D 14 28      
FFB 4   Y Junior D 6 12      
FFP 25   Minior D 6 12      
FIK 7              
FJÄ 20              
FLE 12              
FPS 18              
GAR 9              
GBB 14              
GBK 10              
GRI 1              
GRO 3              
GUB 6              
GÄS 3              
HBK 15              
HED 16              
HJO 7              
HLS 12              
HPK 24              
HVE 7              
HÄL 29              
HÖG 9              
HÖK 6              
ISK 7              
IST 6              
JOB 2              
KAJ 34              
KAN 6              
KIF 13              
KIN 4              
KLB 6              
KLL 6              
KNF 15              
KRY 6              
KUN 6              
KÄR 14              
KÄV 11              
LAN 12              
LBJ 25              
LBK 6              
LBO 4              
LDÖ 8              
LEJ 33              
LEK 12              
LER 18              
LFL 11              
LID 33              
LLE 6              
LUL 22              
LVÄ 10              
MAR 6              
MGÅ 2              
MOR 6              
MTK 3              
NIL 10              
NJV 6              
NOB 10              
NOR 19              
NÄS 2              
OBS 12              
OPP 9              
OSK 6              
PET 11              
PHX 14              
PNU 9              
POM 16              
PRI 2              
QUA 18              
RON 13              
RPC 19              
RVK 6              
SAN 5              
SCP 19              
SFF 6              
SIM 10              
SIT 10              
SKA 36              
SKN 7              
SKT 36              
SKÖ 11              
SMB 24              
SOL 8              
SSÖ 18              
STE 2              
SUM 3              
SUN 15              
SVÄ 15              
SÖD 5              
SÖR 34              
TBC 17              
TBG 6              
TBL 3              
TDJ 3              
TEL 4              
TIB 34              
TMO 2              
TRO 6              
TRÅ 8              
TVÅ 2              
ULC 12              
UPS 13              
USK 2              
VAR 23              
VIR 3              
VPC 19              
WWI 8              
VÄX 6              
ÅKE 10              
ÅRE 2              
ÅST 16              
ÖDE 27              
ÖRE 18              
ÖSK 13              
                 

 


Uppdaterad: 22 JUL 2012 19:35 Skribent: Ulf Bolve

 

Postadress:
Roxen PC - Boule
Peter Gutenmark, Sivs Gata 7C
59049 Vikingstad

Kontakt:
Tel: 0734371521
E-post: This is a mailto link

Se all info